Seni seviyorum demekten korkmayın

Merhaba sevgili dostum sana önce bir anımı anlatacağım sonra bir şeyler söyleyeceğim.

Sevgili dostum yıl 2012’ydi galiba çok güzel bir pazar gününde erken saatlerde bir yürüyüş yapıp bir parka oturdum çay içiyordum yaşlıca bir amca geldi orada tek kişi olduğum için galiba bana afiyet olsun dedi. Bende buyrun beraber olsun beraber çay içelim dedim. Amca rahatsız etmeyeyim dedi. Bende yok yok buyrun beraber çay içer laflarız dedim. Amca pekala deyip masaya oturdu kendine çay söyledi hayırdır delikanlı bu saatte evden mi kovdular dedi muzip muzip gülerek. Yok ya dedim hava güzel şöyle bir yürüyeyim dedim yürürken burayı gördüm bir çay içeyim dedim oturdum işte çay içiyorum.
Eeee amca sen arıyorsun bu saatte burada seni nenem kovmus olmasın dedim.
Amca keşke nenen yaşasaydı beni kovsaydı dedi. Amca üzüldüm Allah rahmet eylesin dedim. Amca üzülmüş gözleri buğulanmıştı. Amca dedim nenemi çok mu severdin dedim. Amca he yaa dedi. Nedendir bilmiyorum ağzımdan neneme hiç çiçek aldı mı ona seni seviyorum dedin mi dedim. Amcanın buğulu gözlerinde yaşlar damladı yoh yoh dedi ona hiç çiçek almadım ona hiç seni seviyorum demedim dedi. Niyeki amca dedim niye neneme seni seviyorum demedim dedim. Amca evlat bizler geri kafalıyık bizler aslında çok severiz ama sevdiğimizi belli edemeyiz mesela ben hiç çocuklarımı kucağıma alıp sevemedim hiç nenene seni seviyorum diyemedim dedi. Benimde gözlerimde yaşlar akmaya başladı beraber ağlıyoruz. Amca dedim nenem yaşasaydı şimdi seni seviyorum hanım dermiydin dedim. Kısık sesle he ya derdim dedi. İkimizde çok kötü olmuştuk öylece susup çayımızı içip vedalaşıp ayrıldık.
Sevgili dostum anım bu gelelim sana söyleyeceğim şeye.
Sevgili dostum bu dünya vallahi billahi yalan tek gerçek şu “semada hoş bir seda” ve “sevgi sevgi” anneni babanı eşini kardeşlerini çocuklarını sev sevil asıl diyeceğim sevgini göster korkma her fırsatta seni seviyorum anne de, seni seviyorum baba de, seni seviyorum eşim de, seni sizi seviyorum kardeşlerimi de, seni sizi seviyorum evlatlarım de ve korkma anı yaşa yanındalarken tadını çıkar.
Gerisi kocaman bir yalan ve bom boş. Amcam gibi anı kaçırırsan sonra sevdiklerin elinden giderler arkalarında ağlayarak seni seviyorum dersin.
Hadi hoşçakal.
Yazının Yayınlanma Tarihi : 30,01,2022

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm hakları saklıdır © www.kamilgunduz.com.tr